Мототрактор GARDEN SCOUT T15 DIF-VT

2199$

Мототрактор Garden Scout T 15 DIF-VT є наслідником моделіяка добре зарекомендувала себе T12DIF-VT.
В комплекті (Плуг + Фреза)

Замовити
Категорія:
 • Опис
 • Відгуки (0)

Опис

Після здійснення великої кількості доробок проведених на заводі виробнику по запитам наших клієнтів і партнерів ми пропонуємо до Вашої уваги мототрактор Garden Scout T15DIF-VT. Трактор оснащений дизельним одноциліндровим чотиритактним двигуном XT-15. Це дало можливість отримати максимальну потужність в 15 кінських сил. Мотор оснащений рідинної системою охолодження з циркуляцією. Garden Scout T15DIF-VT може заводиться як за допомогою електростартера, так і за допомогою ручного (кривої стартер). Важливою особливістю двигуна, встановленого на цей трактор є повноцінна зарядка акумулятора, за допомогою доопрацьованого генератора на крильчатці охолодження. Часом на датчику вольтметра можна побачити значення в 14,5 В.

Даний двигун відрізняється допрацьованим піддоном, де зливна пробка знаходиться не спереду, а ззаду, і тепер Вам не потрібно буде відкручувати двигун від рами і перетягувати ремені при заміні масла. Трансмісія мототрактора також не залишилася без доробок. По-перше була збільшена довжина піввісь до 125 см, що дає можливо змінювати ширину колії задніх коліс мототрактора під різний тип робіт. Ширина колії можемо варіюватися від 80 до 125 сантиметрів. По-друге важіль перемикання передач доопрацьований згідно вимог трактора, що повністю виключає можливість включення декількох передач одночасно і зменшує ймовірність зламу (вигину) важеля в місці де він встановлюється. На КПП мототрактора встановлений важіль розблокування диференціала з можливістю її фіксації. Як і будь-яка подібна техніка, мототрактор Garden Scout T15DIF-VT має 4 підвищені і 4 знижені передачі, 2 з яких задні.

Мототрактор Гарден Скаут Т15 може похвалитися міцною і надійною рамою, поликом, а також унікальною передній балкою, за допомогою якої можна регулювати ширину передньої колії від 80 і до 120 сантиметрів. На міні-тракторів встановлені чотири найнеобхідніших для безпечної роботи датчика. Електронний датчик мотогодин, вольтметр, датчик тиску змазує рідини в двигуні, а також датчик температури охолоджуючої рідини. Задні колеса розміром 6,5-16.00 і передні 5,0-12 з шевронним протектором збільшують прохідність і покращують керованість мототрактора.

Найголовнішою особливістю даної техніки є система гідравліки і конструкція підйомного механізму навісного обладнання. На мототракторе встановлений гідравлічний насос з подвійним розподільником, за допомогою якого Вам не потрібно буде при роботі з роторної косаркою або лопатою відвал міняти шланги на передню гідравліку, так як передня і задня гідравліки підключені до розподільника одночасно. Важливим фактором є плаваючий режим як передній, так і задній системи гідравліки. Ключовий доопрацюванням є переміщення дворядної ланцюга в середину конструкції підйомного механізму. Це посприяло зменшенню навантаження на приводних вали і зірочки, при цьому ланцюг знаходиться в одному натягу.

Мототрактор Garden Scout T15DIF-VT можна використовувати з великою кількістю навісного та причіпного обладнання агрегатується з мотоблоками. Наприклад, плоскорізи, окучники, сівалки, картоплесаджалки, картоплекопалки, плуги, фрези, борони, роторні косарки, лопати відвал, обприскувачі, граблі, причепи та інше. При передпродажної підготовки все робочі вузли перевіряються, а також заливаються масла. На всю продукцію торгової марки Garden Scout предостовляется розширена річна гарантія.

Особливості мототрактора Garden Scout GS-T12 DIF-VT:

 • Датчик мотогодин
 • Регулювання передньої і задньої колії
 • Плаваючий режим гідравліки
 • Зручне перемикання передач
 • Одночасно задня і передня гідравліки
 • Потужність — 15 к.с.
 • Дзеркала заднього виду
 • Грунтофреза 110 см
 • Датчик охолоджуючої рідини
 • амперметр

Відгуки

Відгуків немає, поки що.


Будьте першим, хто залишив відгук “Мототрактор GARDEN SCOUT T15 DIF-VT”