НОВИНКА

Мотоблоки Файтер 8, 11кс

790$

В комплекті фреза, гарантія 1 рік.

Мотоблок Файтер 8лс – це важкий дизельний агрегат, повна назва файтер. Даний мотоблок оснащений одноциліндровим двигуном, потужність якого складає 8 к.с.

Модель має систему водяного охолодження, коробку передач з трьома передачами вперед і реверсом, є можливість перемикання на підвищений і знижений ряди передач. Дана модель чудово підійде для робіт на ділянках великою площею. Сама конструкція мотоблока відрізняється від попередніх моделей.

 

Замовити
Категорія:
  • Опис
  • Відгуки (0)

Опис

Огляд дизельного мотоблока Файтер 8кс

Мотоблок Файтер 8лс має високу прохідність і здатний витримувати великі навантаження. Три ряди вибору швидкостей дозволяють підібрати необхідну швидкість для виконання необхідних сільгоспробіт. Привід – два клинових ременя. Мотоблок має передній ременевий ВВП і задній шестерний ВОМ. Робота активного навісного обладнання від ременевого ВВП 5-ти струмкова, відбувається за рахунок перекидання одного ременя. До мотоблока ви можете додатково придбати як активне, так і пасивне навісне обладнання, за допомогою якого ви можете виконувати всі земельні роботи – орати, культивувати, полоти, підгортати, викопувати коренеплоди, садити, використовувати мотоблок як помпи, косити траву і т.д .

Відгуки

Відгуків немає, поки що.


Будьте першим, хто залишив відгук “Мотоблоки Файтер 8, 11кс”