Мототрактор Файтер Т18

2350$

МОТОТРАКТОР Файтер Т18 – модель мототрактора T18 від компанії Файтер, є однією з кращих розробок компанії.
В комплекті (Плуг + Фреза)

 

Объем двигуна 1 100 куб. см
потужність 18 к.с
Замовити
Категорія:
  • Опис
  • Відгуки (0)

Опис

МОТОТРАКТОР Файтер Т18
Модель мототрактора T18 від компанії Файтер, є однією з кращих розробок, адже цей мототрактор Т18 включає в себе як нові розробки, так і старі вдосконалені вузли. Т18 має виправдану ціну і якість, яким Ви залишитеся задоволені.

ПЕРЕВАГИ МОТОТРАКТОРА Файтер Т18

  • блокується диференціал
  • Гідравлічний трипозиційний розподільник
  • Великі і широкі колеса
  • Якісний двигун S1100
  • Грунтофреза в комплекті

А тепер по порядку:

Блокування диференціала на полі збільшує прохідність мототрактора, а на рівній місцевості, покращує стійкість трактора. Також при перемиканні швидкостей не виникає тепер ніяких проблем, все швидкості перемикаються чітко. Блокуючий диференціал раніше ніколи не ставився на мототракторах. Коробка передач також має задню швидкість і можливість перейти на підвищений або знижений ряд.

Мототрактор Файтер Т18 обладнаний спеціальним трьохпозиційним гідравлічним розподільником, завдяки чому гідравліка працює в трьох режимах: плаваючому режимі, режимі підйому-опускання і режимі фіксації. Така гідравліка допоможе в управлінні навісним обладнанням.

Розмір коліс — 20 дюймів задні з шириною 7,5 дюймів і 12 дюймів передні з шириною в 6 дюймів. Розмір коліс і нанесений Шеврон малюнок гаранітіруют краще зчеплення на самих різних грунтах. Великі широкі колеса — одна з переваг мототрактора Т18 Файтер.

Трактор Т18 обладнаний сучасним потужним двигуном S1100 в 18 к. с. і об’ємом 1100 см3. Потужність двигуна, а також якісна система охолодження антифризом дають можливість мототрактору T18 працювати довго і терпляче.

У комплект з Вашим новим мототрактором Файтер T18 поставляється почвофреза 1200мм шириною і 56 кг вагою, сам же мототрактор важить 690 кг без навісного обладнання. Є можливість встановити різноманітне навісне обладнання, які зробить Ваше життя легше. Адже з його допомогою можна проводити посадку, не тільки зернових, а й овочів, догляд аж до збору врожаю.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.


Будьте першим, хто залишив відгук “Мототрактор Файтер Т18”