Картоплекопалка КП-01Л

Картоплекопач, який ми пропонуємо купити в нашому магазині , має низку переваг:
— Універсальністю . Вона підходить до будь-якого з мотоблоків тільки за умови наявності зчіпки ;
— Зручністю обігу. Це навісне обладнання не вимагатиме від вас якихось певних навичок і знань.

Замовити
  • Опис
  • Відгуки (0)

Опис

Мала механізація на виробництві картоплі.
Міський шум , повсякденна невиправдана суєта і загазованість вулиць , ось основні причини переїзду за місто більшості жителів великих міст . Набридло вчитуватися в склад продуктів на полицях магазинів у пошуках ще однієї « Єшки » , так хочеться екологічно чистих натуральних продуктів , вирощених своїми руками на своїй дачній або присадибній ділянці. Але коли стикаємося з тонкощами сільського господарства , наш ентузіазм починає згасати. Чому ? Та тому , що до такої домашньої техніки , як холодильник , газова плита , пилосос або телевізор , ми ставимося як до предметів першої необхідності , а на присадибних ділянках і раніше озброюємося вилами , сапами , лопатами і граблями. Тільки після того , як починає боліти спина , ниють руки , а зібраний урожай не вражає , приходять в голову думки про придбання навісного обладнання , яке для будь-якого фермера і дачника ставати предметом першої необхідності при проведенні всіх сільськогосподарських робіт.

Чому варто використовувати картоплекопалку.

Картоплекопач, який ми пропонуємо купити в нашому магазині , має низку переваг:
— Універсальністю . Вона підходить до будь-якого з мотоблоків тільки за умови наявності зчіпки ;
— Зручністю обігу. Це навісне обладнання не вимагатиме від вас якихось певних навичок і знань. Регулювати його просто і швидко. Картоплекопач підходить для будь-якого виду грунтів.
— Надійність. Бульби картоплі при використанні цієї картоплекопалки не ушкоджуються , а відсоток збору врожаю близький до 100 %;

Принцип роботи картоплекопалки полягає у швидкому підкопі верхнього шару грунту і викиданні бульб картоплі на поверхню. Вам залишається лише їх зібрати .

 Ефективність роботи картоплекопалки:

Наша перевага!
Досвід роботи. Поряд з тим, що виробляємо ми навісне обладнання вже три роки, ми майже вісім років займаємося реалізацією навісного обладнання для обробітку картоплі, так що наші фахівці знають ВСЕ про картоплекопач і навіть БІЛЬШЕ!

Наша місія!
Ми робимо все, щоб допомогти кожному покупцеві, роблячи його вибір правильним і усвідомленим. Із задоволенням ділимося досвідом і накопиченими знаннями. Не ставлячи своєю основною метою отримання вигоди, ми даємо вірні поради, що допомагають Вам економити не тільки час, але й гроші!

Технічні характеристики
ширина захвату, мм 400
Рабоча швидкість 1-2 км/ч
габариты Д*Ш*В мм 670*570*670
глибина обробки мм не более 180
глибина висадки мм 50, 100
Вага, кг 34
Продуктивність 0,15 Га/ч
Привід з лівого боку
Тип приводу пасовий (від валу відбору потужності)

Відгуки

Відгуків немає, поки що.


Будьте першим, хто залишив відгук “Картоплекопалка КП-01Л”