Мотоблок Зубр GN-4

Мотоблок є відмінним помічником у вирішенні сільськогосподарських завдань, він може з легкістю обробити великі ділянки землі з мінімальними витратами силових ресурсів.

Замовити
Категорія:
  • Опис
  • Відгуки (0)

Опис

Мотоблок є відмінним помічником у вирішенні сільськогосподарських завдань, він може з легкістю обробити великі ділянки землі з мінімальними витратами силових ресурсів. Так само широкий спектр його призначення допоможе впоратися і з іншими сільськогосподарськими роботами на вашій присадибній ділянці.

Ширина культивації (мм): 300-1000

Глибина культивації (мм): 150-25

Мотоблок Зубр GN-4 оснащений бензиновим, 4 тактним, одноциліндровим двигуном WM168FB повітряного охолодження, з прямим уприскуванням.

Мотоблок оснащений дизельним двигуном з водяним охолодженням, потужністю 8 кінських сил, і розширеною коробкою передач — 6 вперед і 2 назад. Велика вага мотоблока зменшує витрати зусиль по культивації грунту. Якщо потужні мотокультиватори дозволяють обробляти в середньому ділянку до 60 соток, то даний потужний мотоблок може обробляти ділянку до 3-х гектар землі, при цьому весь сезон, виконуючи роботи з перевезення вантажів, косовиці сіна (трави) і багато інших работи, агрегувати навісне обладнання .

Максимальна потужність (л.с.(кВт) при об/хв): 6,5(4.8)/1600

Привід: клиновий ремінь

Тип трансмісії: вперед; назад. 1/1

Діаметр цилиндра(мм): 68

Робочий об’єм (см. куб.): 196

Стартер: ручний, пружинний стартер

Паливний бак (л): 6,5

Місткість масляної системи в кор. передач (л): 0,6

Швидкість обертання фрез, об/мин: 120

Розмір коліс: 4.00-8

Вага з обертовим культиватором (кг): 94

Розміри (Довжина * Ширина * Висота) мм: 1390*800*1070

Відгуки

Відгуків немає, поки що.


Будьте першим, хто залишив відгук “Мотоблок Зубр GN-4”