Мінітрактор SK T-25кс з фрезою 1.5 м

2499$

ВИДАЮТЬСЯ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ.

Мінітрактор SKT25 найновіша розробка на ринку 2017 року ! Унікальний за своєю суттю мінітрактор, що увібрав в себе всі кращі останні технологічні розробки!

 

Цей трактор створено стати вірним помічником будь-якого, хто обробляє землю, від копання, до посадки і збору врожаю та іншого, все це він дозволяє зробити завдяки можливості встановити різне устаткування, яке у великому асортименті представлено для даної моделі у нашому магазині!

Замовити
Категорія:
  • Опис
  • Відгуки (0)

Опис

ВИДАЮТЬСЯ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ.

Мінітрактор SKT25 найновіша розробка на ринку 2017 року ! Унікальний за своєю суттю мінітрактор, що увібрав в себе всі кращі останні технологічні розробки! Цей трактор створено стати вірним помічником будь-якого, хто обробляє землю, від копання, до посадки і збору врожаю та іншого, все це він дозволяє зробити завдяки можливості встановити різне устаткування, яке у великому асортименті представлено для даної моделі у нашому магазині!

Можна з упевненістю сказати що цей SK T25один з кращих серед машин на ринку нинішнього року, що володіє привабливою ціною і високою якістю! Встановлено потужний генератор що продовжує службу АКБ.Блокується диференціал як краще рішення!

Не кожна модель трактора може похвалитися цією функцією, але ж вона суттєво покращує їздові якості машини, при звичайному пересування в розблокованому стані досягається краща курсова стійкість, якщо ж ви рухаєтесь по нерівному грунту, то включення цієї функції підвищує прохідність і дозволяє вам нормально працювати з будь-яким обладнанням! Все це раніше було присутнє тільки у звичайних тракторів, сьогодні ж ви це отримуєте і в міні-тракторів! Також можна забути про проблеми з перемиканням швидкостей, тут вони включаються чітко, не викликаючи жодних незручностей.

Гідравлічний трипозиційний розподільник
Система гідравліки працює в трьох режимах, для вашої зручності в Т25 присутній як можливість підйому-опускання і фіксації, так і дуже затребуваний багатьма плаваючий режим!
Великі і широкі колеса, з такими колесами вам не страшні ніякі перешкоди, ззаду стоять 16 дюймові, а спереду 12 дюймові диски, також було вирішено було використовувати широкі протектори на 7,5 дюймів на задній осі, вони мають велику площу і разом з шевронним малюнком забезпечують чудове зчеплення на різних грунтах!

Встановлено розширювальний бачок охолоджуючої рідини
Як новітнє впровадження був використаний розширювальний бачок для охолоджувальної рідини! Це більш досконала система дозволяє використовувати антифриз, який на відміну від води має більший коефіцієнт розширення при нагріванні, ніж вода і для того що б його не видавлювали з пробки радіатора і використовується додаткова невелика ємність, куди при нагріванні і виходить частина нагрітої рідини!

Регулюйте колію в тракторах
Виробник відомий тим, що один з небагатьох впровадив в свої моделі можливість повністю налаштовувати колію! Це спрощує роботи, особливо при обробці різних культур, де міжряддя може бути різним.

Якісний двигун S1100!
Дизельний агрегат цієї моделі з об’ємом в 1100 см3 має великий ресурс і потужність в 25 к.с. , Разом з ефективною охолоджувальною системою дозволяє проводити роботи на протязі тривалого часу.

Інші переваги:

  • Присутні всі датчики, як вольтметр, температура води, тиск масла і лічильник контролюючий Мотогодини;
  • Легке і чітке включення передач;
  • Плаваючий режим в гідравліки;
  • Блокується диференціал;
  • Великі бічні дзеркала;
  • Регулювання колії на обох осях;
  • ЗІП в комплекті;

Ретельний Контроль і перевірка кожного трактора після складання.
Можливість ставити різноманітні знаряддя, не обмежуйте себе тільки оранкою землі, адже цей трактор дозволяє максимально принести користь для вас, з установкою на нього навісного обладнання! Проводьте посадку овочів і зернових, догляд протягом усього часу, поки не прийшов час зібрати урожай, в чому вам і допоможе встановлений відповідний інструмент. У нас є все, це плуги, окучувачі на 3 ряда, сівалки зернові, сінокосарки, причепи, зчіпні пристрої, бури, а також великий вибір всього іншого!

Відгуки

Відгуків немає, поки що.


Будьте першим, хто залишив відгук “Мінітрактор SK T-25кс з фрезою 1.5 м”